Hakkımızda

Tarihçe: Bir dünya markası olarak Pierre Cardin in, bebek mobilyası sektöründe 15 senelik üretim tecrübesi olan firmamızla buluşması ve 30 ülke ye ihracat lisansının imzalanması yakın tarihlerde gerçekleşmiştir. Üretici firma olarak bebek ve çocuk ürünlerindeki ihtisasımız 30 sene öncesine; bebek mobilyalarındaki yatırımlarımız ise 15 sene öncesine dayanmaktadır.

Gün itibarı ile tüm ihtisas alanlarındaki üretim alanımız 35.000 m2 ve 550 personel ile gerçekleşmekte; bebek mobilyası için 8.000 m2 kapalı alan ve 75 çalışan ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bebeğinizin sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmış tüm ürünlerde, Avrupa Standartlarının tüm detaylarını, çevreye olan duyarlılığı, konusunda uzman ekiplerin detaylara olan hakimiyetini, yüksek ve ileri teknoloji üretim performansını hissedeceğiniz Pierre Cardin kalitesinin ve farklı bakış açısının imzasını göreceğiniz bir yapı oluşturmaya çalışmaktayız.

Ekibimiz: Konusunda uzmanlaşmayı ve bebek mobilyasındaki tüm detayları dünya modası ile harmanlayarak beğeninize sunmayı amaç edinmiş bir ekip ile çalışmaktayız. Bunu başarabilmek için özgün tasarım ruhunun günümüz teknolojilerine uygunluğunu araştırmakta ve Ar-Ge için büyük yatırımlara imza atmaktayız.